Açıköğretim Fakültesi AÖF Öğrenci Sitesi

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencileri için sınav öncesi bilgiler, duyurular, kayıt işlemleri, sınav tarihleri gibi birçok içeriğe sitemizde yer vereceğiz. Açıköğretim Üniversitesi güz ve bahar dönemi aöf sınav soruları güncel olarak paylaşılacaktır. Ayrıca aöf ders notları, kısa özetler ve açıköğretim kitapları sunulacaktır.

AÖF çıkmış sorular açıköğretim bölümlerinde okuyan öğrenciler için çok önemlidir. Bu yüzden sınav soruları ve cevaplarını sizlere ara sınav ve final sınavından önce paylaşacağız. AÖF sitesi olarak 2013 kredili sistem geçişi ile birlikte 2014 2015 ve sonraki yıllar için geniş ders kaynağını sizlere sunacağız.

Açıköğretim kayıt tarihleri, harç ücretleri, aöf sınav tarihleri gibi akademik takvim içinde yer alan tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Tüm gelişmeleri kayıtlar hakkında bilgileri ve aöf sınav sonuçları açıklandığı zaman sitemizden paylaşılacaktır.

Öğrencilere fayda sağlayacak geniş konu odaklı anlatımlar, sıkça sorulan güncel olarak sayfalarımızda yer alacaktır. Sitemizde aktif olarak katılmak için yorumlarla bize sorularını yöneltebilirsiniz.

Reklam Alanı

Güz Dönemi Ara Sınavı
26 - 27 Kasım 2016

Üye OlŞifremi Unuttum