AÖF Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü İş İmkanları

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Açıköğretim Fakültesi 2 yıllık aöf çağrı merkezi hizmetleri bölümü mezunları ne iş yapar. Okulu bitirdikten sonra nerelerde iş bulabilirler, KPSS ile memurluk, özel sektör iş imkanları nelerdir.

Açıköüretim Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümünden mezun olanlar okulu bitirdikten ve diplomalarını aldıktan sonra “Çağrı Merkezi Meslek Elemanı” olarak iş arayabilirler. Günümüzde müşteri odaklı firmalar bu alanda hizmet verdikleri için çağrı merkezinde deneyimli personellere ihtiyaç duyuyorlar.

Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programını başarı ile tamamlayan mezunlar çağrı merkezi yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, tüketici davranışları gibi sektörleri ilgilendiren birçok konuda yeterlilik kazanacaklar, çağrı merkezi çalışanlarının temel yetkinliklerine sahip olacaklardır.

Mezunlar, Ülkemizde hızla gelişen bir sektör olan çağrı merkezleri başta olmak üzere tüm müşteri temas noktalarında istihdam edilebilirler. Sizde bu alanda mesleki kariyerinizi daha iyi seviyeye getirerek ve tecrübe edinerek size sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Reklam Alanı

Güz Dönemi Ara Sınavı
26 - 27 Kasım 2016

Üye OlŞifremi Unuttum