AÖF e-Öğrenme Portalı

Reklam Alanı
Reklam Alanı

Açıköğretim aöf e-öğrenme portalı yıllık ve dersler olarak 2 ayrı bölümde hizmet vermektedir. Öncelikle AÖF e-Öğrenme hakkında bilgi verelim. Burada çıkmış sınav soruları, duyuru, kılavuz, dersler, kayıt tarihleri ve bölümler hakkında öğrencilere bilgi verilmektedir. Sınav tarihleri ve hangi derslerden sorumlu olacağınız gibi konuları buradan öğrenebilirsiniz.

Aöf e öğrenme portalı neden açılmıyor?
Site genellikle sınav sonuçları açıklanacağı zaman yoğunluktan dolayı kitleniyor durum böyle olunca siteye erişim mümkün olmuyor. Bunun dışındaki günlerde ise bakım ve alt yapı kaynaklı bir takım sıkıntılar olabiliyor. Bu durumlar site ile alakalı olup geçici bir durumdur.

aöf e öğrenme portalı
AÖF e öğrenme portalı yıllık çıkmış sınav soruları olarak kullanılmaktadır. Anadolu Üniversitesi ara sınav ve final sınavlarından hemen sonra soru kitapçıkları ve cevaplarını buradan paylaşmaktadır. Kredili sisteme geçildiği için burası öğrencilere soru dışında pek yardımcı olmamaktadır.

AÖF e öğrenme sitesi hizmetleri

  • Açıköğretim Bölümleri
  • Duyurular
  • Kılavuzlar
  • Akademik Takvim
  • Çıkmış Sınav Soruları
  • Çalışma Alanınız

Yıllık bölümden e-televizyon, e-sesli kitap, danışmanlık gibi hizmetlere ulaşabileceğiniz siteler bunlardır.
yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr
e-ogrenme.anadolu.edu.tr

Açıköğretim e öğrenme portalında sunulan içeriklere her öğrenci yararlanabilir. Bu ücretsiz hizmetlerden sizde faydalanmalısınız.

Reklam Alanı

Güz Dönemi Ara Sınavı
26 - 27 Kasım 2016

Üye OlŞifremi Unuttum